Vítejte na stránkách firmy Klempax s.r.o.  Klempax s.r.o.

Fulltextové vyhledávání

Nemáte nainstalovaný Flash! plugin.

Izolace

Tepelná izolace

Tepelnou izolaci provádíme na základě projektové dokumentace, případně požadavků zákazníka. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a při montáži dohlížíme na jejich správné použití. Tepelné izolace z minerálních materiálů jako je ISOVER, ROCKWOOL, THERWOIOIN aj., v kombinaci s potrubními pouzdry a skružovanými lamelovými pásy zajistí efektivní úsporu energie. Venkovní i vnitřní izolace mohou být opatřeny opláštěním pozinkovaným, hliníkovým nebo nerezovým plechem.

Protipožární izolace

Vlastníme oprávnění a certifikát na montáž protipožární izolace pomocí systému PYROROCK. Nikdy nelze se stoprocentní jistotou tvrdit, že v domě, kde bydlíte, nebo ve škole, kam chodí Vaše děti, nevypukne požár. Škody způsobené ohnivým živlem jsou mnohem vyšší než náklady vynaložené na její instalaci.

Systém PYROROCK

je systém protipožární izolace vzduchotechnického potrubí. Pro pravoúhlé vedení se systém skládá z desek Techrock 80 ALS a splňuje požární odolnost 30, 45 a 60minut(EI). Na kruhové vzduchotechnické potrubí se používá systém PYROROCK skládající se z rohože Larock 65 ALS - požární odolnost 30 a 45 minut(EI).

GRENAMAT Al

Protipožární, nehořlavé a žáruvzdorné desky, obklad plechového potrubí EI 30 - 120.

Hlukové izolace

Hlukové izolace potrubí vzduchotechniky a těles vyzařující hluk jsou prováděny sandwichovou metodou montáže izolace nebo prostřednictvím protihlukových stěn.
 
Autor: Klempax s.r.o. | Počet přečtení: : 5145x

Přehled dalších článků